Ogłoszenie:

Farby Kabe Sp. z o.o.

dodano: 2021.09.12 ważne do: 2021.10.12 wyświetleń: 6
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Farby Kabe to firma produkcyjna, której początki datują się na 1995 rok. Dzięki obecności na rynku staliśmy się w ciągu tych lat, dominującym i znaczącym dostawcą doskonałej jakości asortymentu chemii budowlanej, używanej do wykończenia wnętrza, oraz na elewację budynku. Oferujemy: masy tynkarskie, farby do ścian i sufitów, farby elewacyjne, systemy ociepleń, systemy do napraw i renowacji zabytków oraz farby proszkowe.

Dążymy do zapewnienia klientom zadowolenia i zaufania z naszych towarów. Udzielamy gwarancji na zakupione przez naszych klientów produkty. Szeroki wachlarz produktów firmy Farby Kabe odnoszę się do fachowców, firm wykonawczych, architektów, projektantów, konserwatorów zabytków również osób prywatnych. Asortymenty marki Farby Kabe wytwarzane są zgodnie z panującymi standardami istniejącymi w międzynarodowych normach zarządzania jakością a także zarządzania środowiskiem.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Kontakt
Farby Kabe
ul. Śląska 88, 40-742 Katowice, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.