Ogłoszenie:

Świetny program magazynowy za 80zł netto

dodano: 2018.07.03 ważne do: 2018.10.01 wyświetleń: 83
Szczegóły ogłoszenia:
Prowadzona przez Ciebie firma ma magazyn? 

Potrzebujesz zarządzać stanem magazynu? 

Jeśli tak to zapraszamy do zapoznania się z dostarczanym przez nas programem magazynowym LoMag. Został on stworzony, aby pomóc prowadzić działalność wielu różnego rodzaju firmom o różnych profilach działania. Nasze oprogramowanie magazynowe cechujące się prostym interfejsem użytkowania, zawieraniem modułu odpowiedzialnego za faktury VAT, zamówienia, możliwość prostego tworzenia dokumentów PZ, WZ oraz wielu innego rodzaju. Ciągle staramy się powiększać możliwości dostarczanego przez nas programu czy też dostosowywać go do oczekiwań każdego z naszych klientów. W związku z tym jeśli potrzebujesz wyjątkowego programu, który ułatwi Ci prowadzenie magazynu powinieneś zaznajomić się z ofertą dostarczanego przez nas programu. 

Koszt jego zakupu jest bardzo atrakcyjny oraz dlatego także opłaca się się z nim zapoznać. Dodatkowo nabycie oferowanego przez nas programu jest gwarancją dostania pomocy technicznej przez okres roku. Dzięki temu korzystanie z dostarczanego przez nas oprogramowania będzie naprawdę proste.

Zapraszamy do kontaktu: info@longint.pl
Kontakt
Longint - firma informatyczna
ul. Wykładowa 17a, 51-520 Wrocław, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.