Ogłoszenie:

Nais - benefity i nagradzanie pracowników

dodano: 2019.05.13 ważne do: 2019.07.12 wyświetleń: 94
Szczegóły ogłoszenia:
"Godne uwagi rozwiązanie, które sprawia, że praca daje jeszcze więcej satysfakcji. Nais to platforma stworzona z myślą o tych pracodawcach, którzy dobrze zdają sobie sprawę z tego, jak istotne jest nagradzanie pracowników. Platforma zrodziła się z prawdziwej pasji i obecnie jest narzędziem , które sprawdza się świetnie. Sprawdza się perfekcyjnie zarówno w małych, jak i ogromnych firmach.

Jak to działa? Firma decyduje się przyznać konkretnemu pracownikowi środki w określonej wysokości. Następnie to pracownik wybiera interesujące go benefity. To on wybiera benefity i ustala samodzielnie moment skorzystania z nich. Właściciel firmy bez najmniejszych problemów pobiera z aplikacji raporty , co pozwala mu na rozliczenie dokumentów. Wszystko jest zaskakująco proste i pozbawione niepotrzebnych trudności. Z aplikacji mogą korzystać firmy, menedżerowie, partnerzy.

Platforma obejmuje naprawdę interesujące benefity, wśród których każdemu uda się znaleźć to, co wpisuje się w jego zainteresowania bądź oczekiwania. Pogrupowane są one w kategorie, wśród których znaleźć można między innymi uroda, zdrowie, nauka.

Poszukujesz godnego uwagi rozwiązania dla swojej firmy? Aplikacja Nais to wybór, którego nigdy nie będziesz żałować."

Kontakt:

tel.: 797 09 09 09
e-mail: dziendobry@nais.pl
https://nais.pl/
Kontakt
Nais
cały kraj / Internet
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: https://nais.pl/
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.