Ogłoszenie:

Nais - benefity i nagradzanie pracowników

dodano: 2019.06.05 ważne do: 2019.08.04 wyświetleń: 128
Szczegóły ogłoszenia:
"Godne uwagi rozwiązanie, które sprawia, że praca daje jeszcze więcej satysfakcji. Nais to platforma stworzona z myślą o tych pracodawcach, którzy świetnie zdają sobie sprawę z tego, jak istotne jest nagradzanie pracowników. Platforma powstała z prawdziwej pasji i na ten moment jest narzędziem naprawdę funkcjonalnym. Sprawdza się bardzo dobrze zarówno w małych, jak i bardzo dużych firmach.

Jak to działa? Firma decyduje się przyznać konkretnemu pracownikowi środki w określonej wysokości. Następnie to pracownik podejmuje decyzję, jakie benefity go interesują. To on wybiera benefity i ustala samodzielnie moment skorzystania z nich. Właściciel firmy bez najmniejszych problemów pobiera z aplikacji raporty , co pozwala mu na rozliczenie dokumentów. Wszystko jest niezwykle proste i pozbawione niepotrzebnych trudności. Z aplikacji mogą korzystać firmy, menedżerowie, partnerzy.

Platforma obejmuje naprawdę interesujące benefity, wśród których każdy pracownik ma szansę znaleźć to, co go interesuje. Pogrupowane są one w kategorie, wśród których znaleźć można między innymi uroda, moda, kulinaria.

Poszukujesz ciekawego rozwiązania dla swojej firmy? Aplikacja Nais spełni wszystkie Twoje oczekiwania."

Kontakt:

tel.: 797 09 09 09
e-mail: dziendobry@nais.pl
https://nais.pl/
Kontakt
Nais
cały kraj / Internet
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: https://nais.pl/
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.