Ogłoszenie:

Tip Top Tans - transport i przeprowadzki Gdańsk

dodano: 2018.11.07 ważne do: 2018.12.07 wyświetleń: 29
Szczegóły ogłoszenia:
Tip Top Trans to stojąca na bardzo wysokim poziomie firma specjalizująca się w oferowaniu profesjonalnych usług transportowych oraz przeprowadzkowych. Zdobyła wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu rewelacyjnie odpowiada na oczekiwania swoich potencjalnych klientów. Dokłada wielkich starań, aby każde zlecenie zostało zrealizowane w krótkim czasie. Troszczy się o transportowane przedmioty. Nie trzeba więc się martwić o to, czy nie dojdzie do ich uszkodzenia podczas transportu. W jej szeregach zatrudnieni są wyłącznie mający bogate doświadczenie pracownicy, którzy bardzo dobrze znają się na usługach przeprowadzkowych.

Tip Top Trans podejmuje się zarówno niewielkich przeprowadzek, jak i wielkich przedsięwzięć. W swojej niemałej ofercie posiada przeprowadzki tak prywatnych osób, jak i firm oraz instytucji. Każde zlecenie to poważne podejście pracowników. Oferowane przez siebie usługi firma świadczy zarówno na rynku lokalnym, krajowym, jak i zagranicznym. Wyróżniają ją naprawdę atrakcyjne ceny , a także indywidualne podejście do każdego , kto zdecydował się skorzystać z jej usług. Do swojej dyspozycji firma Tip Top Trans ma sprawną technicznie flotę pojazdów, które poradzą sobie z każdym ładunkiem wymagającym transportu.

Kontakt:

Michał Żukiewicz
tel.: 690 883 388
e-mail: tiptoptrans24@gmail.com
http://tiptoptrans.pl
Kontakt
Tip Top Trans
woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.