Ogłoszenie:

Drzwiczki kominkowe na wymiar

dodano: 2019.03.14 ważne do: 2019.04.13 wyświetleń: 100
Szczegóły ogłoszenia:
Stojąca na świetnym poziomie firma,  która specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży drzwiczek kominkowych. Dokłada maksymalnych starań, by każdy klient był w pełni zadowolony z jej usług. Dlatego drzwiczki produkowane są pod wymiary , które podał klient. W swojej ofercie ma obecnie trzy modele, które można dopasować do każdego paleniska. Oferowane drzwiczki można zamontować zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i kominkach, które dopiero co zostały wybudowane.

Firma stosuje materiały najlepszej jakości. Jej siłą jest również wykwalifikowany i jednocześnie mający ogromne doświadczenie personel, który świetnie zna się na wykonywanej pracy. Przy produkcji drzwiczek nacisk położony jest nie tylko na użycie materiałów świetnej jakości, ale także na perfekcję wykonania. Firma troszczy się o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego świetnie, że często to od nich uzależniony jest efekt, który uzyskuje się ostatecznie.

Wszystkie wyroby obejmuje pięcioletnia gwarancja. Firma dba o maksymalne zadowolenie swoich klientów. To właśnie dlatego ma w swojej ofercie wyroby rewelacyjnej jakości za naprawdę przystępną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/
Kontakt
Ignif
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.