Ogłoszenie:

Manufaktura kominków - kominek dla Ciebie

dodano: 2019.05.14 ważne do: 2019.07.13 wyświetleń: 79
Szczegóły ogłoszenia:
"Manufaktura kominków
-----
Manufaktura Kominków to wyjątkowe miejsce dla wszystkich, którzy od dawna myślą o kominku. Salon wyróżnia się niezwykłą ofertą i jednocześnie obsługą na świetnym poziomie. Oferuje kominki renomowanej fińskiej marki Jotul. W swojej ofercie posiada także duńskie wkłady kominkowe oraz piece marki Scan, wkłady kominkowe firmy Atra, urządzenia grzewcze IGNIF, a nawet kotły i piece na pellet marki RED oraz MCZ. W salonach znaleźć można {również|także|też] brykiet, drewno kominkowe , a także mnóstwo przydatnych akcesoriów.

Manufaktura Kominków to aż dwa salony. Jeden mieści się w Koszalinie, drugi właśnie powstaje w Redzie. Na skutek tego z oferty Manufaktury Kominków  będzie mogło skorzystać o wiele więcej osób.

Manufaktura ma w swojej ofercie produkty najwyższej jakości w naprawdę atrakcyjnej cenie. Jest to bez wątpienia ogromny plus tego miejsca, który sprawia, że ludzie tak chętnie kupują kominki w tym sklepie. Na podkreślenie zasługuje także to, że obsługa w salonie Manufaktura Kominków chętnie doradza klientom.

Planujesz kupić doskonały kominek? Nie zwlekaj. Manufaktura Kominków to idealny wybór.
-----
"

Kontakt:

Dział sprzedaży
tel.: 731 199 674
e-mail: kontakt@manufaktura-kominkow.pl
http://manufaktura-kominkow.pl/
Kontakt
Manufaktura kominków
woj. zachodnio-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.