Ogłoszenie:

Supervisor - 17 dni wolnych

dodano: 2019.11.04 ważne do: 2019.11.11 wyświetleń: 91
Szczegóły ogłoszenia:
Firma z branży Facility Management w ramach obsługi swojego Kluczowego Klienta poszukuje osoby na stanowisko:
SUPERVISOR
Lokalizacja: Pawlikowice (k. Pabianic, woj. łódzkie)
Zakres obowiązków na tym stanowisku obejmuje:
  • koordynowanie zespołu pracowników porządkowych, którzy wykonują prace związane ze sprzątaniem części socjalnej, hali logistycznej oraz terenu zewnętrznego,
  • bieżący kontakt z Klientem w celu realizacji usługi na jak najwyższym poziomie jakości,
  • codzienna praca z Excelem (raportowanie, tworzenie analiz),
  • operacyjne zarządzanie zespołem na zmianie,
  • wykonywanie dodatkowych zadań zleconych przez przełożonego.
Co zyskujesz dzięki pracy na tym stanowisku?
  • Możliwość wyboru formy współpracy. Standardowo oferujemy umowę o pracę, ale jeśli zależy Ci na wyrobieniu większej ilości godzin, możesz pracować w ramach umowy zlecenie!
  • Dostęp do benefitów: możesz korzystać z prywatnego pakietu Luxmed oraz karty Multisport w kilku wariantach.
  • Dużą ilość dni wolnych! Zmiany trwają po 12h z półgodzinną przerwą, ale nie musisz robić nadgodzin. Oznacza to, że np. w listopadzie czeka Cię aż 17 dni wolnych według grafiku, a w grudniu aż 18 dni wolnych.
  • Możliwość zdobywania doświadczenia na stanowisku kierowniczym i rozwój kompetencji miękkich.
Jeśli zdecydujesz się aplikować i spełniasz nasze wymagania, możesz spodziewać się II etapów rekrutacji.
I etap: Rozmowa rekrutacyjna, podczas której poznasz dokładnie specyfikę firmy i stanowiska oraz dowiesz się, jakie wartości wyznaje nasz Klient i jakiej osoby szukamy. Masz również okazję zadać wszelkie pytania, które Ci się nasuwają w związku z naszym procesem rekrutacji!
II etap: Po pozytywnym przejściu I etapu rekrutacji, zaprosimy Cię na rozmowę z Managerem, który opowie Ci o praktycznym wymiarze pracy na tym stanowisku oraz będzie chciał Cię lepiej poznać!
Po pozytywnym przejściu II etapów rekrutacji zaprosimy Cię do współpracy. Jest to dodatkowy wakat, także możesz rozpocząć pracę już w przyszłym tygodniu!
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie wahaj się i prześlij CV - skontaktujemy się z Tobą i omówimy szczegóły.
Prosimy zamieścić poniższą klauzulę w CV:
Udzielam zgody w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a i art. 9 ust.2 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) Dz. Urz. UE L 2016.119.1 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Ponadto, udzielam zgody w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji na stanowiska zbliżone do aplikowanego.
Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach rekrutacyjnych jest w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 5-7. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Dane osobowe kandydatów, którzy wyrazili zgodę na przetwarzanie danych osobowych ujawnionych w złożonych dokumentach, na potrzeby przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, będą przechowywane przez okres 3 miesięcy. Po tym okresie są usuwane, a dane kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz do cofnięcia zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa powyżej. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych.
AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. - Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - Nr certyfikatu 18016 - z siedzibą we Wrocławiu.
Kontakt
AB OVO Solutions
Pabianice, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.