Ogłoszenie:

Ultimed - gabinety specjalistyczne

dodano: 2018.11.07 ważne do: 2018.12.07 wyświetleń: 8
Szczegóły ogłoszenia:
Cieszące się dużą popularnością wśród pacjentów gabinety, które zrodziły się z praktyki stomatologicznej oraz jednego gabinetu lekarskiego obecnie są miejscem, w którym uzyskać można wszechstronną pomoc. Decydując się na skorzystanie z usług gabinetów Ultimed, można liczyć na wsparcie lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów,i ginekologów. Nie można zapominać też o bardzo dobrze przygotowanych do wykonywanej przez siebie pracy stomatologach, którzy świadczą usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej oraz estetycznej.

Dentyści gabinetów Ultimed specjalizują się również w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, bazując na najnowocześniejszych rozwiązaniach. Siła gabinetów Ultimed tkwi w świetnie przygotowanym do pracy personelu , który nieustannie się dokształca. Nie można zapomnieć także o doskonałym sprzęcie który wykorzystywany jest w gabinetach. Każdy pacjent traktowany jest tu z poszanowaniem jego godności. Konsultacje planowane są bardzo szybko, co ma bardzo duże znaczenie dla procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy zatrudnionych w gabinetach Ultimed mogą skorzystać pacjenci z nawet naprawdę skomplikowanymi schorzeniami.


Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/
Kontakt
Ultimed
Łódź, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.