Ogłoszenie:

Ultimed - gabinety specjalistyczne

dodano: 2019.05.14 ważne do: 2019.07.13 wyświetleń: 89
Szczegóły ogłoszenia:
Fachowe gabinety, które zrodziły się z praktyki stomatologicznej i jednego gabinetu lekarskiego dzisiaj są miejscem, w którym można uzyskać fachowe wsparcie medyczne. Decydując się na skorzystanie z usług gabinetów Ultimed, można liczyć na fachowe wsparcie lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów,i ginekologów. Nie można zapomnieć także o świetnie przygotowanych do swojej pracy stomatologach, którzy wykonują usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej i estetycznej.

Dentyści gabinetów Ultimed specjalizują się również w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, wykorzystując najbardziej nowoczesne rozwiązania. Siła gabinetów Ultimed opiera się na doskonale przygotowanym do pracy personelu ,który cały czas podnosi swoje kompetencje. Nie można zapomnieć również o sprzęcie najwyższej klasy który wykorzystywany jest w gabinetach. Każdy pacjent traktowany jest tu indywidualnie i z pełnym szacunkiem. Konsultacje odbywają się naprawdę szybko, co jest nie bez znaczenia w przypadku procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy pracujących w gabinetach Ultimed mogą skorzystać pacjenci , których problemem są naprawdę skomplikowane schorzenia.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/
Kontakt
Ultimed
woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.