Ogłoszenie:

Ultimed - gabinety specjalistyczne

dodano: 2019.06.05 ważne do: 2019.08.04 wyświetleń: 124
Szczegóły ogłoszenia:
Specjalistyczne gabinety, które zrodziły się z praktyki stomatologicznej oraz jednego lekarskiego gabinetu dzisiaj są miejscem, w którym można uzyskać fachowe wsparcie medyczne. Decydując się na skorzystanie z usług gabinetów Ultimed, można liczyć na fachowe wsparcie lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów,i ginekologów. Nie można zapomnieć też o perfekcyjnie przygotowanych do wykonywanej przez siebie pracy stomatologach, którzy oferują usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej oraz estetycznej.

Lekarze dentyści gabinetów Ultimed specjalizują się również w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, sięgając po najnowocześniejsze rozwiązania. Siła gabinetów Ultimed zamknięta jest doskonale przygotowanym do pracy personelu nieustannie się doszkalającym. Nie można zapomnieć również o sprzęcie od renomowanych producentów który wykorzystywany jest w gabinetach. Każdy pacjent traktowany jest tu indywidualnie i z pełnym szacunkiem. Konsultacje mają miejsce naprawdę szybko, co jest nie bez znaczenia dla procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy zatrudnionych w gabinetach Ultimed mogą skorzystać pacjenci z nawet naprawdę skomplikowanymi schorzeniami.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/
Kontakt
Ultimed
woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.