Ogłoszenie:

Ultimed - gabinety specjalistyczne

dodano: 2020.02.04 ważne do: 2020.04.04 wyświetleń: 83
Szczegóły ogłoszenia:
Chętnie wybierane przez pacjentów gabinety, które powstały z praktyki stomatologicznej oraz jednego gabinetu lekarskiego na chwilę obecną są miejscem, w którym każdy może zyskać fachową pomoc. Wybierając gabinety specjalistyczne Ultimed, można liczyć na pomoc lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów,oraz ginekologów. Trzeba pamiętać również o perfekcyjnie przygotowanych do wykonywanej przez siebie pracy stomatologach, którzy wykonują usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej oraz estetycznej.

Dentyści gabinetów Ultimed specjalizują się również w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, wykorzystując najbardziej nowoczesne rozwiązania. Siła gabinetów Ultimed tkwi w perfekcyjnie przygotowanym do pracy personelu , który nieustannie się dokształca. Nie można zapomnieć również o sprzęcie najwyższej klasy który wykorzystywany jest w gabinetach. Każdy pacjent traktowany jest tu indywidualnie i z pełnym szacunkiem. Konsultacje odbywają się naprawdę szybko, co jest nie bez znaczenia w przypadku procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy pracujących w gabinetach Ultimed mogą skorzystać pacjenci , których schorzenia są naprawdę poważne i skomplikowane.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/
Kontakt
Ultimed
woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.